حسینی خبر داد؛

اهدای یک میلیون خودکار به پویش همه حاضر

اهدای یک میلیون خودکار به پویش همه حاضر به گزارش دست و هنر، دبیر پویش ملی همه حاضر اظهار داشت: در اولین نشستی که با حضور تولیدکنندگان نوشت افزار برگزار شد، یک میلیون خودکار برای مساعدت با دانش آموزان کم برخوردار اهدا شد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، سعید حسینی دبیر پویش ملی «همه حاضر» که در اولین قسمت برنامه «همه حاضر» شبکه سه سخن می گفت، با اشاره به اینکه آموزش و تحصیل می تواند کودکان را از چرخه فقر خارج کند، اظهار داشت: آموزش نقطه کلیدی شروع پیشرفت است.
وی اضافه کرد: در تاریخ میهن اسلامی خودمان، چهره ها و افراد بسیاری بوده اند که از نظر اقتصادی گرفتار مشکل بوده اند، ولی با تحصیل و درس خواندن پیشرفت کرده اند و توانسته اند در سطح جهانی اتفاقاتی عظیم به وجود آورند.
حسینی پویش «همه حاضر» را اتفاقی برای مساعدت با تحصیل دانش آموزان بی بضاعت توصیف کرد و اظهار داشت: این پویش فقط به تامین ملزومات تحصیلی محدود نمی گردد، بلکه می تواند با شور و نشاطی که در دانش آموزان کم بضاعت به وجود می آورد، آنان را به درس خواندن تشویق کند.
وی افزود: هیچ کس نباید به خاطر محرومیت از نوشت افزار از تحصیل باز بماند.
دبیر پویش «همه حاضر» با اشاره به اینکه تامین نوشت افزار دانش آموزان کم برخوردار گام اول برگزاری این پویش است، اظهار داشت: در قدمهای بعدی دیگر نیازهای دانش آموزان در قالب این پویش تامین خواهد شد.
حسینی هم افزایی تمام پویش های در رابطه با پشتیبانی از دانش آموزان کم بضاعت را یکی دیگر از اهداف پویش «همه حاضر» معرفی نمود و افزود: گاهی اتفاق می افتد به خاطر آن که هماهنگی لازم در توزیع کمک ها وجود ندارد، به یک منطقه بسته های گوناگون ارسال می شود در صورتیکه برخی مناطق از جانب هیچ نهادی پشتیبانی نمی شوند.
وی اضافه کرد: تمام نوشت افزار اهدایی، تولید داخل است، حتی اهتمام بر این است که واحدهایی در مناطق محروم ایجاد شود که اشتغال حاصل از این پویش هم در مناطق کم برخوردار به وجود آید.
حسینی امکان ارائه گزارش مستمر و مداوم را یکی از مزایای همراهی و هماهنگی بخش های مختلف در کمک به دانش آموزان کم بضاعت دانست و اظهار داشت: در نخستین جلسه ای که با تولیدکنندگان برگزار شد، دکتر عالی پور، یکی از تولیدکنندگان نوشت افزار یک میلیون خودکار به پویش اهدا کردند.
برنامه «همه حاضر» هر روز ساعت ۱۸: ۳۰ بصورت زنده از شبکه سه پخش خواهد شد و در آن میهمانان درباره ی پویش سخن خواهند گفت.
پویش ملی «همه حاضر» می خواهد یک میلیون بسته نوشت افزار را در اختیار دانش آموزان مناطق کم برخوردار قرار دهد. کد دستوری ۷۷#*۷۸۰* برای مساعدت با این پویش در نظر گرفته شده است.

1401/07/08
09:31:14
0.0 / 5
146
تگهای خبر: آموزش , تولید , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی