توسط كانون پرورش فكری؛

برنامه های چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش

برنامه های چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش به گزارش دست و هنر، برنامه های چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش توسط اداره کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، در امتداد برگزاری چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش، اداره کل آموزش و پژوهش با هدف ارتقا سطح علمی همکاران علاقمند، نشست های تخصصی و ترویجی را با مشارکت استانهای مازندران، سمنان، تهران، خوزستان، کرمانشاه و فارس از تاریخ ۱۹ تا ۲۴ آذر بصورت حضوری و آنلاین برگزار می نماید.
برهمین اساس روز شنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست تخصصی «تفکر پژوهشی و فلسفه برای کودکان» با حضور یحیی قائدی و دکتر نگین صدری زاده به میزبانی ستاد، ساعت ۱۳ تا ۱۵ نشست تخصصی «مسأله پژوهی کودک و نوجوان در عصر دیجیتال» با حضور سعید حسام پور و دکتر محبوبه البرزی به میزبانی استان فارس انجام می شود.
در این روز نمایشگاه آثار پژوهشی و بازی پژوهی هم در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران راه اندازی شد.
اولین نشست روز یکشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۰ تا ۱۲ با عنوان «نشست ترویجی در قسمت جستارنویسی (ارائه آثار اول، دوم و سوم)» با حضور میثم متاجی (داور) به میزبانی ستاد و ساعت ۱۳ تا ۱۵ نشست تخصصی «آشنایی با بایدها و نبایدهای جستارنویسی» با حضور دکتر مریم شریف نسب به میزبانی استان تهران برگزار و در این برنامه از دکتر اقبال قاسمی پویا هم تجلیل خواهد شد.
در روز سوم همزمان با دوشنبه ۲۱ آذر به میزبانی ستاد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست تخصصی «مسأله شناسی در زمینه کودک و نوجوان و الزامات آن» با حضور دکتر ابراهیم غلامپور آهنگر انجام می شود. همین طور استان خوزستان نشست تخصصی «بررسی تاثیر آموزش تئاتر بر یادگیری مهارت های زندگی در دوره کودکی و نوجوانی» را ساعت ۱۳ تا ۱۵ با حضور دکتر سیاوش طیب طاهر برگزار می نماید.
روز سه شنبه ۲۲ آذر هم نشست تخصصی «تفکر مراقبتی و کنترل تعارض در نوجوانان» با حضور دکتر مهرنوش هدایتی از طرف ستاد و نشست ترویجی در قسمت تحلیل آثار اقدام پژوهی (ارائه آثار اول، دوم و سوم)» با حضور دکتر نزهت اکبری فر (داور) انجام می شود.
برگزاری کارگاه پژوهش اعضا از طرف محبوبه اسپیدکار، یک مربی در قسمت کودک، یک مربی در قسمت نوجوان و برخی از اعضا هم روز چهارشنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۰ تا ۱۲ انجام می شود.
همچنین در این روز آئین پایانی ویژه برنامه های هفته پژوهش همراه با نشست مدیرعامل کانون با نوجوانان پژوهشگر انجام می شود.
آخرین برنامه از ویژه برنامه های هفته پژوهش کارگاه آموزشی کارآفرینی فرهنگی است که استان کرمانشاه ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز پنجشنبه ۲۴ آذر برگزار می نماید.
چهاردهمین ویژه برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۱۹ تا ۲۳ آذر ۱۴۰۱ با شعار «مساله شناسی کودک و نوجوان، افق روشن آینده» انجام می شود.


منبع:

1401/09/22
14:00:13
0.0 / 5
392
تگهای خبر: آثار , آموزش , بازی , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی