میرمحمدیان مطرح كرد:

سازمان داوری یک الگوی حکمرانی مردمی خواهد بود

سازمان داوری یک الگوی حکمرانی مردمی خواهد بود به گزارش دست و هنر، قم مدیرعامل بنیاد هدایت اظهار داشت: تشکیل سازمان داوری به منظور عرضه یک ساختار منظم با محوریت مساجد به منظور تثبیت حکمرانی مردمی است.


حجت الاسلام والمسلمین سیدناصر میرمحمدیان بامداد امروز پنج شنبه ۲۴ آذرماه در اولین همایش تخصصی امامان صلح و سازش کشور که در سالن جلسات هتل محبین اهل بیت(ع) برگزار شد، اظهار نمود: دغدغه بنیاد هدایت مسجد و امامت است.
وی با اشاره به اینکه داوری باید به رونق بخشی به مسجد و تثبیت جایگاه امامت کمک نماید، اظهار داشت: در برنامه ریزی های انجام شده مسجد را مرکز حکمرانی محله درنظر گرفته ایم و به جهت اینکه این مورد تحقق پیدا کند باید از حالت دیوان سالاری خارج شویم.
مدیرعامل بنیاد هدایت ضمن اشاره به این که حکمرانی محلی می تواند خیلی از مشکلات را برطرف کند، مطرح کرد: تمام این موارد در سند ملی مسجد مشخص شده است.
وی با اشاره به اینکه دولت خدمت های مختلفی را به مردم عرضه می کند، تصریح کرد: اگر بتوانیم این خدمت ها را از راه مساجد و با محوریت امامان به مردم عرضه دهیم شاهد بروز چندین اتفاق مطلوب خواهیم بود.
میرمحمدیان ضمن اشاره به این که تجربه سازمان داوری هم در همین راستا است، خاطرنشان کرد: این تجربه به منظور عرضه یک ساختار منظم با محوریت مساجد به منظور تثبیت حکمرانی مردمی است.
وی با اشاره به اینکه این حرکت بعنوان یک الگو در کشور معرفی خواهد شد، خاطرنشان کرد: بطور قطع در آینده مساجد و امامان جماعت به شما رجوع خواهند کرد و مسیر شما را طی می کنند.
مدیرعامل بنیاد هدایت ضمن اشاره به این که مجموعه بنیاد هدایت تمام تلاش خویش را برای پشتیبانی از این حرکت به کار خواهد گرفت، بیان نمود: در سازمان داوری به دنبال ایجاد صلح و سازش با محوریت مسجد خواهیم بود.1401/09/24
14:16:32
0.0 / 5
330
تگهای خبر: مد , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی