افزایش ۱۰ درصدی بازدید گردشگران از غارعلیصدر

افزایش ۱۰ درصدی بازدید گردشگران از غارعلیصدر به گزارش دست و هنر، همدان مدیر مجتمع سیاحتی علیصدر از افزایش 10 درصدی تعداد بازدیدکنندگان از غارعلیصدر نسبت به سال قبل اطلاع داد.


علی اصغری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تأثیر منفی همه گیری کرونا بر صنعت گردشگری مجموعه علیصدر اظهار داشت: از سال قبل با افزایش تعداد بازدیدکنندگان مواجه بودیم و از شروع امسال نیز تعداد گردشگران این مجموعه ۱۰ درصد نسبت به سال قبل بالا رفته است.
اصغری افزود: به طور متوسط در طول هفته ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ توریست و مسافر داخلی و خارجی از این غار بازدید می کنند و این تعداد آخر هفته ها به ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ نفر بیشتر می شود.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه های مختلف و تبلیغات بالای این مجموعه گردشگری، اضافه کرد: بازدید از غارعلیصدر در شش ماهه دوم سال به سبب شرایط آب و هوایی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند البته تعداد گردشگران در فصل پاییز بیش از فصل زمستان است.
اصغری ساعت بازدید از این مجموعه را از ۸ بامداد تا ۶ بعدازظهر دانست و اظهار داشت: به سبب ثابت بودن دمای داخل غار، این مجموعه در تمامی فصل ها جذابیت خاص خودرا داشته و گردشگران در شش ماهه دوم سال نیز می توانند بازدید داشته باشند.
مدیر مجتمع سیاحتی علیصدر با اعلان اینکه قیمت بلیط بازدید از غارعلیصدر ۵۰ هزار تومان بالا رفته است، افزود: هم اکنون قیمت بلیط بازدید از غار ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر نفر است.
وی آماده سازی مطلوب اقامتگاه های بخش خصوصی، رنگ آمیزی سالن ورودی غار، راه اندازی باجه ویژه مسافران خارجی، نوسازی قایق ها، مجهزسازی گیشه فروش بلیط به سایبان، اصلاح سیستم گرمایشی و سرمایشی سالن انتظار، فضاسازی و گُلکاری در محوطه غارعلیصدر را از اقدامات در امتداد خدمت رسانی به مسافران و گردشگران برشمرد.1402/04/27
11:54:41
0.0 / 5
220
تگهای خبر: اقامت , گردشگران , گردشگری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی