توسط كانون پرورش فكری؛

فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی

فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی به گزارش دست و هنر، فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی در قسمت رقابتی توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، فراخوان هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر ایرانی در قسمت رقابتی توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر گردید.
به منظور گردهمایی صاحبان صنعت و اندیشمندان این حوزه، شناسایی و معرفی محصولات برتر این صنعت به خانواده ها و علاقه مندان، دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی، هشتمین دوره انتخاب اسباب بازی برتر را در سال «رشد تولید، مهار تورم» با دعوت از تمامی تولیدکنندگان اسباب بازی ایرانی برگزار می نماید.
این فراخوان به شناسایی استعدادها و فعالیتهای اثربخش در حوزه اسباب بازی می پردازد و با دعوت از تولیدکنندگان اسباب بازی ایرانی و ایجاد فضای رقابتی سازنده و هدفمند، محصولات برتر ساخته شده در سال ۱۴۰۲ (بازه مهر سال ۱۴۰۱ تا مهر سال ۱۴۰۲) را معرفی می کند.
هدف غایی این بخش از جشنواره معرفی برترین اسباب بازی های ایرانی در سال ۱۴۰۲ است تا ضمن تقدیر از فعالیت تولیدکنندگان آنها بسترهای معرفی، فروش و ارتقای آنها به سمت بازارهای داخلی و جهانی فراهم گردد.
داوری محصولات در سه بخش کیفیت تولید، کیفیت طراحی، گرافیک و تصویرسازی و بهترین بسته بندی در کنار انتخاب برترین رویداد صنعت و بازار اسباب بازی انجام خواهد شد.
اهداف انتخاب اسباب بازی های برتر، شناسایی تازه های تولید و معرفی محصولات با کیفیت به مخاطبان، ایجاد رقابت سالم میان تولیدکنندگان و سایر بخش های تولید، هدفمند کردن فعالیت ها و پشتیبانی از تولیدات با کیفیت در صنعت اسباب بازی کشور، ایجاد بسترهای لازم برای ترغیب سرمایه گذاری در حوز تولید اسباب بازی با کیفیت، افزایش سهم تولیدات با کیفیت داخلی در بازار اسباب بازی کشور، حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی به منظور ترغیب آنها برای تولید محصولات با کیفیت و کمک به رونق صنعت اسباب بازی و حمایت و پشتیبانی از تولیدات داخلی با قابلیت بالقوه و بالفعل صادراتی و حضور در بازارهای جهانی است.
همچنین شرایط شرکت محصولات در قسمت رقابتی عبارت است از: محصولات ایرانی باشد و هویت تولیدکنندگان به صورت حقوقی در تارنمای شورای نظارت بر اسباب بازی احراز شده باشد، در بازه زمانی مهر ۱۴۰۱ تا مهر سال ۱۴۰۲ ساخته شده باشد، محصول در قسمت رقابتی جشنواره ملی اسباب بازی (سال های گذشته) شرکت نکرده باشد، محصول عرضه شده نباید با ارزش های فرهنگی و اجتماعی کشور مغایرت داشته باشد و محصول عرضه شده باید مجوز تولید شورای نظارت بر اسباب بازی را داشته باشد.
علاقه مندان برای ثبت نام و بارگذاری محصولات خود از ۱۵ آبان تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ فرصت دارند. ارسال محصولات منتخب برای داوری ۲۰ تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ خواهد بود و اول تا ۱۰ دی ۱۴۰۲ داوری و اعلام نتایج اولیه صورت خواهد گرفت.
همچنین مراسم قدردانی و اعلام برترین اسباب بازی های ایرانی نیمه دوم دی سال ۱۴۰۲ انجام می شود.


منبع:

1402/08/26
12:30:25
0.0 / 5
138
تگهای خبر: اسباب بازی , بازی , تولید , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی