فرودگاه بین المللی کیش سومین فرودگاه پرتردد در روزهای نوروز سال ۱۴۰۳

فرودگاه بین المللی کیش سومین فرودگاه پرتردد در روزهای نوروز سال ۱۴۰۳ به گزارش دست و هنر، هرمزگان سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش اظهار داشت: فرودگاه بین المللی کیش به عنوان سومین فرودگاه پرتردد کشور بعد از فرودگاه های مهرآباد و مشهد موفق به جابجایی شمار زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی شده است.


عزت اله محمدی در کفت و گو با خبرنگار ایسنا در هرمزگان، اظهار داشت: برمبنای آمارهای بدست آمده از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ششم فروردین امسال، فرودگاه بین المللی کیش به عنوان سومین فرودگاه پرتردد کشور بعد از فرودگاه های مهرآباد و مشهد موفق به جابجایی شمار زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی شده است.
وی با اشاره به اینکه پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش در عرصه صنعت گردشگری با بهره بردن از تجهیزات هوشمند و ابزارهای مدرن از ظرفیتهای ارزشمندی در حوزه افزایش پذیرش مسافر هوایی برخوردار می باشد، اضافه کرد: این فرودگاه در پیک نخست سفرهای نوروزی و ظرف مدت ۱۲ روز گذشته نسبت به پذیرش و اعزام تعداد ۱۴۴ هزار و ۸۶۰ نفر مسافر و توریست و ارائه خدمات فرودگاهی به گردشگران اقدام نموده است.
سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش اشاره کرد: در طول زمان یاد شده با نشست و برخاست تعداد یک هزار و ۱۵۲ پرواز، فروگاه بین المللی جزیره کیش بعد از فرودگاه های مهرآباد و مشهد، به عنوان سومین فرودگاه پر تردد در سطح کشور نقش موثری در ارائه خدمات شایسته به مهمانان نوروزی داشته است.
وی اشاره کرد: جلب رضایت گردشگران نوروزی از ماموریت های اصلی کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش می باشد و خوشبختانه با تلاش شبانه روزی دراین زمینه قدمهای موثری برداشته شده است.1403/01/08
13:30:44
0.0 / 5
137
تگهای خبر: خدمات , سفر , شركت , گردشگران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی