از سوی كانون پرورش فكری كودكان؛

كتاب آیین نامه های شورای نظارت بر اسباب بازی منتشر گردید

كتاب آیین نامه های شورای نظارت بر اسباب بازی منتشر گردید دست و هنر: مجموعه مصوبه ها، آیین نامه ها و دستورالعمل های شورای نظارت بر اسباب بازی در قالب كتابی با همین عنوان منتشر گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل كانون، این كتاب شامل تمامی مصوبه ها، دستورالعمل ها، بخش نامه ها و ضوابط مربوط به ثبت، تولید، واردات و گزارش نمایشگاه های اسباب بازی است كه برای بهره برداری كارشناسان، طراحان، تولیدكنندگان، واردكنندگان، فروشندگان و سایر علاقه مندان و دست اندركاران صنعت اسباب بازی تهیه شده است.
شورای نظارت بر اسباب بازی از سال ۱۳۷۷ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با تصویب آیین نامه اجرایی از جانب شورای فرهنگ عمومی كشور در كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان آغاز به فعالیت نموده است.

در این شورا نمایندگانی از وزارت خانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنعت، معدن و تجارت، بهداشت درمان و آموزش پزشكی، علوم و تحقیقات و فن آوری، سازمان صدا و سیما، اتحادیه نایلون و پلاستیك به ریاست مدیرعامل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان حضور دارند و اقدام به تنظیم سیاست های كاری در حوزه اسباب بازی می كنند.
كتاب مجموعه مصوبات، آیین نامه ها و دستورالعمل های شورای نظارت بر اسباب بازی زیر نظر محسن حموله با همكاری كاركنان دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در ۱۳۲ صفحه به چاپ رسیده است. ویراستاری، نمونه خوانی و صفحه آرایی و طرح جلد این كتاب را الناز حجارزاده انجام داده است.

1397/04/08
15:36:26
4456
5.0 / 5
تگهای خبر: اسباب بازی , بازی , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی