معاون بنیاد شهید:

مشاركت فعال تشكل های ایثارگری، كلید حل مشكلات است

مشاركت فعال تشكل های ایثارگری، كلید حل مشكلات است به گزارش دست و هنر معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با تاكید بر اینكه مشاركت فعال تشكل های ایثارگری، كلید حل مشكلات است، اظهار داشت: در واگذاری اداره امور اجتماعی و فرهنگی به تشكل های ایثارگری و مردمی، باید ظرفیت و تحمل داشت چونكه این فعالیت ها زمان بر هستند و نمی توان در مراحل اولیه انتظار موفقیت سریع داشت.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدحسن كاویانی راد در دیدار با اعضای هیات مدیره كانون همبستگی فرزندان شاهد كشور، اظهار داشت: شاخص موفقیت و خروجی مورد انتظار فعالیت های فرهنگی بخصوص در حوزه ایثار و شهادت مردمی و فراگیر شدن آن است، مجموعه هزینه، انرژی و تلاش ها در این زمینه اگر منجر به رفتارهای ماندگار و خودكفا دربستر فرهنگ عمومی نشوند درواقع به نتیجه نرسیده اند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با تاكید بر اینكه مشاركت فعال تشكل های ایثارگری، كلید حل مشكلات است، اظهار داشت: در واگذاری اداره امور اجتماعی و فرهنگی به تشكل های ایثارگری و مردمی، باید ظرفیت و تحمل داشت چونكه این فعالیت ها زمان بر هستند و نمی توان در مراحل اولیه انتظار موفقیت سریع داشت.
وی با اشاره به فعالیت های كانون همبستگی فرزندان شاهد كشور اظهار داشت: وقتی با دغدغه های فرهنگی و انگیزه مشاركت مجموعه هایی روبرو می شویم می بینیم جهت گیری امور راهبردی درستی برای هدف مردمی شدن فرهنگی اتخاذشده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با تاكید بر ضرورت سپردن بخشی از فعالیت ها به تشكل ها اظهار داشت: برای انجام مناسب فعالیت ها باید تعامل و درك، ارزش و منافع مشترك بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و تشكل های ایثارگری باشد و این تعامل باید بر مبنای اعتماد متقابل و تفاهم بر محور همدلی پیش برود.
در ادامه این نشست اعضای هیات مدیره كانون همبستگی كشور به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.1398/04/26
14:51:59
5.0 / 5
4192
تگهای خبر: آموزش , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی