با حكم محمدرضا بهمنی مشاور وزیر ارشاد صورت گرفت

انتصاب رئیس برنامه ریزی و بهبود عملكرد مركز رسانه های دیجیتال

انتصاب رئیس برنامه ریزی و بهبود عملكرد مركز رسانه های دیجیتال به گزارش دست و هنر محمد صادق افراسیابی به سمت سرپرست معاونت امور محتوایی و رئیس گروه برنامه ریزی و بهبود عملكرد مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شد.


به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، طی حكمی از جانب محمدرضا بهمنی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، محمد صادق افراسیابی به سمت سرپرست معاونت امور محتوایی و رئیس جدید گروه برنامه ریزی و بهبود عملكرد مركز منصوب و از زحمات حسین ابطحی رئیس سابق گروه قدردانی گردید.

ایجاد اداره دبیرخانه مركزی عملیاتی سازی برنامه تحول ارتقای نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی، پشتیبانی كارشناسی حضور موثر مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در شوراها و كارگروه های در رابطه با حوزه فضای مجازی در داخل و خارج از وزارت متبوع، برنامه ریزی برای تقویت منابع مالی مركز و جذب سرمایه گذاری برای تولید و نشر محتوا و خدمات فرهنگی در فضای مجازی و.... از اهم فعالیت های جدید گروه برنامه ریزی و بهبود عملكرد مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است. افراسیابی تا زمان تصویب ساختار نهایی معاونت امور محتوایی مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال سرپرستی این معاونت را برعهده خواهد داشت.

1398/07/06
18:14:24
5.0 / 5
4679
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی