دبیر كارگروه ساماندهی مدولباس كشور:

جشنواره دیبا پیونددهنده بخش دانشگاهی با صنعت پوشاك است

جشنواره دیبا پیونددهنده بخش دانشگاهی با صنعت پوشاك است دست و هنر: دبیر كارگروه ساماندهی مدولباس كشور در دیدار با رئیس و معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر اظهار داشت:  جشنواره دیبا پیوند دهنده بخش دانشگاهی با صنعت پوشاك است.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره طراحی مد و لباس «دیبا»، بهزاد رشیدی، رئیس جهاد دانشگاهی هنر و الهام زایجانی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و دبیر جشنواره طراحی مد و لباس دیبا با حمید قبادی، دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور دیدار كردند و به بحث و تبادل نظر در ارتباط با روند برگزاری دومین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا پرداختند.
زایجانی در این دیدار، ضمن اشاره به اهداف برپایی این جشنواره همچون آشنایی دانشجویان عرصه طراحی پارچه و لباس با فرایند طراحی، تولید و تجاری سازی محصولات و تولید آثار برگزیده با همكاری بخش صنعت، توضیحاتی درباره روند برگزاری دومین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا ارائه نمود.
دبیر دومین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا، رواج ایده های خلاق و نو در پوشش جامعه را یكی از مهم دستاوردهای برگزاری چنین جشنواره هایی برشمرد و ابراز امیدواری كرد تا جشنواره دیبا بتواند با تولید ارتباط مؤثر میان صنعت و دانشگاه به تحقق این مهم كمك نماید.
دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور هم برپایی جشنواره طراحی مد و لباس دیبا را اتفاقی خوب و مباركی برشمرد و بیان كرد: این جشنواره یكی از ایده آل های بنده در حوزه مد و لباس است و به نظر می رسد می تواند یكی از الگوهای تولید ارتباط میان بخش علمی و آكادمیك و صنعت پوشاك باشد.
قبادی اضافه كرد: معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی توانسته است این الگو را تكثیر كند و تداوم چنین رویدادی نه تنها بسیارهوشمندانه و مفید است بلكه با عرضه طرح های برگزیده به بازار و نمایش خروجی جشنواره، یكی از اهداف تمامی مدیران عرصه مد و لباس محقق می گردد.
دومین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر و با همكاری دانشكده هنرهای كاربردی دانشگاه هنر درحال برگزاری است.

1396/10/22
22:52:45
5.0 / 5
5148
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی