بهترین خودمان باشیم رونمایی گردید

بهترین خودمان باشیم رونمایی گردید دست و هنر: مراسم رونمایی از كتاب «بهترین خودمان باشیم» اجرا شد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا برمبنای خبر رسیده، مراسم رونمایی از كتاب «بهترین خودمان باشیم» با عنوان «خودت را بخوان» روز ۱۳ آبان در خانه رویداد كارمان انجام شد.
در این برنامه كه مریم شیرازی اجرای آنرا برعهده داشت، افرادی نظیر احترام برومند، شقایق دهقان، الهه رضایی، علی جعفریه، سینا دادخواه، حسین وحدانی و... حضور داشتند.
مریم مشتاقی - موسس و مدیر سلامتپاد و سرگروه هیئت مولفان كتاب «بهترین خودمان باشیم» - با معرفی خود اظهار داشت: چند سال پیش بعد از سال ها زندگی و تحصیل در انگلستان، برای سفری كوتاه به ایران آمدیم ولی دیگر نتوانستیم برگردیم و ماندیم. درست یادم نیست چرا ماندیم اما امروز از آن تصمیم بسیار خوشحالم. پس از چندسال فعالیت های مختلف، تصمیم گرفتیم «سلامت پاد» را با هدف توانمندسازی جسم و بعد ذهن زنان راه اندازی نماییم. طی یك سال ونیم گذشته كه كشور در بحران هایی بود و خیلی ها ناخوش احوال بودند، تیم ما برای خوش كردن حال مردم دست به تحقیقاتی زد كه نتیجه اش آن قدر جالب بود كه تصمیم گرفتیم آنرا بعنوان تجربه قدرت ذهن با مردم سهیم شویم كه حاصل آن كتاب «بهترین خودمان باشیم» شد. بی گمان همه ما با آموزش و تمرین می توانیم به این كه ذهن بهتری داشته باشیم كمك نماییم و در همین راستا امیدواریم بزودی بتوانیم آكادمی كار و زندگی سلامت پاد را تأسیس نماییم.سپس سعیده هادی - روانشناس، مشاور و مدرس دانشگاه علامه طباطبایی - در توصیف «بهترین خودمان باشیم» بیان كرد: وقتی این كتاب به من داده شد، درحالی كه می خواستم فقط یك ساعت آنرا تورق كنم، چهار ساعت یك نفس همه آنرا خواندم و بعنوان روانشناسی كه ۲۰ سال است كار درمان و تدریس در این عرصه داشته ام از این كتاب لذت بردم چون روی نكاتی دست گذاشته كه جامعه ما به آنها مبتلاست. مثل یك شوك روانی عمل می كند و مهارت های زیستن را در ما قوت می بخشد.در معرفی این كتاب و مجموعه منتشركننده آن عنوان شده است: كتاب «بهترین خودمان باشیم» برگزیده ای از درس گفتارهای كاربردی مجموعه سلامتپاد است كه با تاكید بر منابع معتبر و به روز علمی، با تمركز بر فرهنگ بومی ایران، آماده شده و نشر ثالث بتازگی آنرا منتشر نموده است. این كتاب دعوتی است به نگاه كردن به خود از چشمی دیگر. سلامتپاد به واسطه انتشار كتاب، می خواهد به آحاد شهروندان - بطور ویژه زنان - نشان دهد كه چگونه با تقویت قدرت ذهن خود می توانند به رفتار، احساس ها و افكار خود تعادل ببخشند و زندگی بهتری را تجربه كنند.
به عنوان یك مجموعه مستقل و خصوصی، چشم انداز «سلامتپاد»، كمك به پرورش زنانی آگاه و توانمند، در عین پایبندی به خاصیت ها و نقش های طبیعی زنانه است. بر این مبنا در سال های گذشته، با تولید محتوای علمی، چندجانبه و تخصصی، در شبكه های اجتماعی، پا در این راه گذاشته و در تلاش است با تشویق چهره های اثرگذار به مشاركت در پروژه های آتی، دامنه فعالیت های خودرا گسترش دهد.
منبع:

1398/08/14
23:17:51
5.0 / 5
4429
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سفر , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی