مدیر حوزه های علمیه استان مركزی:

انتقام تا زمان خروج كامل نیروهای آمریكایی از منطقه ادامه خواهد داشت

انتقام تا زمان خروج كامل نیروهای آمریكایی از منطقه ادامه خواهد داشت به گزارش دست و هنر ایسنا/مركزی مدیر حوزه های علمیه استان مركزی اظهار داشت: انتقام جمهوری اسلامی ایران تا زمان خروج كامل نیروهای آمریكایی از منطقه ادامه خواهد داشت.


حجت الاسلام سپاسی بامداد امروز پنج شنبه در آیین گرامیداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی كه در مدرسه علمیه امام مهدی(عج) برگزار شد، با اشاره به پاسخ موشكی بامدادان روز گذشته نیروهای سپاه به نیروهای آمریكایی منطقه، اظهار نمود: امروز ما به خوبی نتیجه مقاومت را می بینیم و بااینكه عده زیادی پس از این حمله قاطعانه ایران تصور می كردند با واكنش جدی آمریكا مواجه خواهیم شد، اما دیدید كه آنها نه تنها حمله نكردند، بلكه در مقابل جمهوری اسلامی ایران به خواهش و التماس افتادند.
وی ادامه داد: واكنش منفعلانه دشمن به ما یادآوری می كند كه مقاومت جوابگوست و در عوض، تسلیم و زیر بار ذلت رفتن به هیچ عنوان نتیجه مطلوبی به دنبال نخواهد داشت. وقتی جمهوری اسلامی ایران چنین قدرت عظیمی دارد و با دشمنی ترسو روبروست، هیچ دلیلی برای نشان دادن ضعف در مقابل دشمن وجود ندارد و باید با جسارت تمام اقتدار و پیام اصلی انقلاب را به آمریكا و مزدورانش نشان داد.
حجت الاسلام سپاسی صلابت و صبر زیاد را از خاصیت های مهم مقام معظم رهبری دانست و اشاره كرد: بااینكه شهادت سردار سلیمانی اشك ایشان را جاری ساخت و دلشان را سوزاند، اما ایشان به هیچ عنوان از پای ننشستند و كوچك ترین لغزشی در موضع گیری خود نشان ندادند.
مدیر حوزه های علمیه استان مركزی اشاره كرد: ترامپ بعنوان انسانی بزدل و ترسو تنها نعره كشیدن را بلد است و برخلاف تمام ادعاهای او می توان ترس و وحشت را در وجودش دید. آمریكا زمانی به دنبال خاور میانه بزرگ بود و در صدد بود تا هرطور شده است آنرا تحت سلطه خود در آورد، اما جبهه مقاومت و در راس آنها سردار شهید سلیمانی اجازه چنین كاری را به دشمنان ندادند و خفت و روسیاهی را برایشان باقی گذاشتند.
وی اظهار نمود: همانطور كه مقام معظم رهبری در سخنان خود فرمودند، پاسخ موشكی ایران تنها سیلی محكمی به دشمن بود و انتقام ما هنوز شروع نشده است. انتقام، انتقام جبهه مقاومت خواهد بود و تا زمانی كه هیچ مكان امنی برای آمریكایی ها در منطقه وجود نداشته باشد و از این منطقه خارج نشوند، اقدامات جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام سپاسی اشاره كرد: ما هنوز انتقام گریه های رهبری و دل شكسته مردم را نگرفته ایم و آمریكایی ها باید منتظر پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ایران باشند.
ایشان سپس صحبت های خود به اظهارات مقام معظم رهبری در روز گذشته اشاره نمود و اضافه كرد: اخلاص اصلی ترین خاصیت سردار شهید سلیمانی بود و همه ما باید در هر مسیری كه هستیم و هر كاری كه انجام می دهیم این خصلت بهادار را در وجود خود بپرورانیم. ایشان به هیچ عنوان اهل تكبر و خودنمایی نبود و تمامی كارهای انجام شده و دستاوردهای نظامی را به جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران نسبت می داد.
وی شیوه و منش زندگی شهید سلیمانی را الگو و درس بزرگی برای همگان دانست و افزود: كسی كه مخلص باشد خداوند حب او را به دل مردم می اندازد و دل ها را تسخیر وجود او می كند. بی گمان حضور میلیونی مردم در مراسم خاكسپاری پیكر پاك این شهید، صحنه عجیب و كم سابقه ای بود كه پیام بزرگی را به دشمنان رساند.
مدیر حوزه های علمیه استان مركزی، انقلابی بودن را از خاصیت های شاخص این شهید برشمرد و اظهار داشت: شهید سلیمانی انقلابی بود، نه خطی. دشمن خودرا به خوبی می شناخت و عاشق و دلداده شهادت بود.
منبع:

1398/10/19
23:25:05
4158
5.0 / 5
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی