توسط انستیتو ملی بازی سازی منتشر شد

فراخوان جذب تیم های بازی ساز در مركز رشد بازی سازی

فراخوان جذب تیم های بازی ساز در مركز رشد بازی سازی دست و هنر: انستیتو ملی بازی سازی فراخوان جذب تیم های بازی ساز را بمنظور توسعه این مركز و پشتیبانی از افراد علاقمند و توانمند در زمینه بازی سازی و اتصال آنان به صنعت بازی های ویدئویی منتشر نمود.به گزارش دست و هنر به نقل از بنیاد ملی بازی های كامپیوتر ای؛ این فراخوان با هدف توسعه مركز رشد بازی سازی و توانمندسازی بازی سازان و نیز پیوند تیم های بااستعداد و ماهر به صنعت بازی، انتشار یافته و تیم های مشتاق حضور در مركز رشد بازی سازی می توانند با مراجعه به سایت انستیتو ملی بازی سازی نسبت به تكمیل كاربرگ «درخواست استقرار در مركز رشد» اقدام نمایند.
مهم ترین خدمات حمایتی بنیاد ملی بازی های كامپیوتری، از تیم های بازی ساز به شرح ذیل است.
اختصاص فضای كار رایگان به تیم های بازی سازی
ارتباط با سرمایه گذاران تخصصی حوزه بازی سازی و معرفی بازی های تولید شده به این شبكه
خدمات تسهیل كننده نظام وظیفه تخصصی در چارچوب انجام پروژه های جایگزین خدمت سربازی
امكان تأسیس مؤسسات فرهنگی از طرف واحدهای فناور مستقر در مركز رشد، در صورت احراز شرایط مورد نیاز
خدمات منتورینگ تخصصی رایگان به صورت هفتگی در امتداد تولید بهینه بازی
حمایت های زیرساختی نظیر اینترنت، كامپیوتر، نرم افزارهای مورد نیاز و...
حمایت برای پیشرفت تیم ها نظیر تسهیلات ورود به كلاس های انستیتو ملی بازی سازی یا سایر دوره های معتبر و مورد تأیید مركز رشد
تسهیلات معرفی واحدهای فناور به خدمات ساختار «همگرا»
حمایت های دریافت غرفه در نمایشگاه های برگزار شده توسط بنیاد یا سایر رویدادهای در رابطه با صنعت
امكان دریافت پروژه های اقتصادی از صنعت، جهت واگذاری به تیم های فناور مستقر در مركز رشد
راهنمایی درباب تأسیس شركت به واحدهای فناور مستقر در مركز رشد و ورود این شركت ها به اكوسیستم های دانش بنیان و شركت های خلاق
مهلت ارسال كاربرگ، تا روز جمعه مورخ ۹ اسفند است و حداكثر تا تاریخ ۱۲ اسفند، به درخواست تمامی تیم هایی كه كاربرگ را ارسال كرده اند، پاسخ داده خواهد شد.
با توجه به ظرفیت محدود مركز رشد بازی سازی، اولویت استقرار با تیم هایی است كه نسبت به سایرین درخواست خودرا زودتر ارسال كرده و از طرف كارگروه ارزیابی مركز رشد، مورد تأیید قرار گرفته باشند. در صورتیكه به هر نحوی ظرفیت مركز رشد، افزایش پیدا كند، تیم هایی كه در این مرحله درخواست خودرا ارسال كرده و به سبب تكمیل ظرفیت پذیرفته نشده باشند، در فرصت های آتی دارای اولویت استقرار خواهند بود.
همچنین افراد متخصص و توانمند نیز می توانند در چارچوب فردی درخواست خودرا برای حضور در مركز رشد ارسال نمایند. در این صورت فردی كه درخواست استقرار در مركز رشد را داشته باشد، با تكمیل اطلاعات فردی و ارسال رزومه به پست الكترونیك قید شده در پوستر فراخوان یا وبسایت، بعد از مذاكره با تیم های مركز رشد، عضو یكی از این تیم ها خواهند شد.
محل استقرار تیم های پذیرفته شده مركز رشد بازی سازی، در ساختمان بنیاد ملی بازی های كامپیوتری، طبقه اول، انستیتو ملی بازی سازی خواهد بود.
منبع:

1398/11/27
15:06:35
5.0 / 5
3850
تگهای خبر: اینترنت , بازی , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی