برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت برخط

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت برخط به گزارش دست و هنر قم دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت از برگزاری اختتامیه این جشنواره به صورت بر خط آگاهی داد و اظهار داشت: این تصمیم باتوجه به شرایط موجود كشور متاثر از همه گیری كرونا اتخاذ شده است.


علی حسینی در گفت و با ایسنا، با بیان این مطلب اظهاركرد: داوری آثار ارسالی به دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش های هنری و ادبی به انتها رسیده است و طبق اعلام قبلی معرفی برگزیدگان از روز نیمه شعبان همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی موعود(عج) شروع شده و طی دو مرحله برگزیدگان بخش های هنری و ادبی اعلام خواهند شد.
وی اشاره كرد: دومین جشنواره ملی مهدویت با مشاركت 2400 شركت كننده در بخش های ادبی، هنری و كتابخوانی انجام شد و 1217نفر آثار مهدوی خودرا به دبیرخانه جشنواره ارسال كردند و 1188نفر نیز در مسابقه كتابخوانی شركت داشتند.
وی افزود: داوری آثار با همكاری حوزه هنری استان قم و انجمن عكاسان قم و همین طور حضور اساتید برجسته، با بالاترین كیفیت و دقت ممكن انجام گرفت.
دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت در ادامه به برگزاری اختتامیه جشنواره اشاره نمود و اظهار داشت: با وجود برنامه ریزی های صورت گرفته و تاكید دست اندركاران جشنواره به برگزاری اختتامیه لكن باتوجه به شرایط موجود كشور متاثر از همه گیری بیماری كرونا امكان برگزاری اختتامیه به صورت معمول وجود ندارد.
حسینی افزود: برهمین اساس تصمیم بر این شد كه اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت مجازی و بر خط اجرا شود كه جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/01/23
13:52:55
5.0 / 5
2807
تگهای خبر: آثار , انجمن , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی