جشنواره داخلی فلسطین فراخوان داد

جشنواره داخلی فلسطین فراخوان داد دست و هنر: فراخوان «جشنواره داخلی فلسطین» منتشر گردید.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، در متن فراخوان این جشنواره آمده است: به سبب محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا که از طرف ستاد ملّی مبارزه با کرونا و بمنظور پیش گیری از شیوع این بیماری تعیین شد، برگزاری «جشنواره داخلی فلسطین» که قرار بود سال قبل برگزار شود، به امسال موکول شد.
با استعانت از ذات اقدس الهی، «جشنواره داخلی فلسطین» که یک جشنواره مردمی و غیردولتی و از زیرشاخه های جایزه جهانی فلسطین است، با هدف شناسایی و معرفی برترین و تازه ترین آثار ادبی منتشرشده شاعران، نویسندگان و ناشران ایرانی با موضوع فلسطین، مقاومت و آزادی قدس شریف در نیمه دوم سال جاری برگزار می شود.
_________________
* موضوع
_________________
در اولین دوره‌ی جشنواره داخلی فلسطین، برترین آثار تولید شده با موضوع فلسطین، مقاومت و آرمان آزادی سازی قدس شریف که قبل از این چاپ و منتشر نشده اند، بررسی و انتخاب خواهند شد. در این جایزه، آثار در شاخه های زیر بررسی و داوری می شوند:
۱ – داستان و شعر بزرگسال
۲ – داستان و شعر کودک
۳ – داستان های کوتاه(داستانک)
۴ – رمان
۵ – نثر ادبی(قطعات ادبی)
_________________
* مهلت و نحوه‌ی ارسال آثار
_________________
علاقه مندان به شرکت در «جشنواره داخلی فلسطین» می توانند آثار خودرا حداکثر تا اختتام آبان ماه سال جاری با ذکر مشخصات کامل (شامل: نام، نام خانوادگی، کدملی، سن، تحصیلات، نشانی کامل پستی، ایمیل، تلفن منزل و همراه) به آدرس الکترونیکی زیر ارسال کنند:
anjomanghalam1393@gmail.com
منبع:

1399/04/21
21:49:40
2023
5.0 / 5
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی