هم زمان با هفته ملی كودك؛

مراكز فرهنگی كانون پرورش فكری در كشور شروع به كار می كنند

مراكز فرهنگی كانون پرورش فكری در كشور شروع به كار می كنند هم زمان با برگزاری برنامه های هفته ملی كودك در سرتاسر كشور، ۱۵ مركز فرهنگی، هنری و علمی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در شهرهای مختلف فعالیت خویش را آغاز می كنند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، ۱۵ مرکز فرهنگی، هنری و علمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم زمان با برگزاری برنامه های هفته ملی کودک در سرتاسر کشور، کار خویش را در شهرهای مختلف آغاز می کنند.
به این ترتیب در هفته ملی کودک استودیو «امید» کانون پرورش فکری با هدف تولید برنامه های تلویزیونی، رسانه ای و آموزشی جهت استفاده در رسانه ملی، شبکه های اجتماعی و سایت های کانون در شهرک قدس تهران راه اندازی خواهد شد.
در استان خراسان جنوبی هم در این هفته کتاب خانه سیار شهری شماره دو بیرجند فعالیت خویش را آغاز می کند و در مراکز فرهنگی هنری شماره دو طبس و بیرجند هم دو آسمان نمای دیجیتال برای فعالیتهای علمی کودکان و نوجوانان راه اندازی می شود.
هم چنین مقرر است در هفته ی ملی کودک مرکز علمی شگفتی ها، مرکز نجوم و مرکز تخصصی فیلم و انیمیشن در کانون استان گلستان افتتاح و بهره برداری از مرکز فرهنگی هنری شهرستان کردکوی هم در این استان آغاز شود.
در استان کهگیلویه و بویراحمد سه کتاب خانه ی سیار روستایی در شهرستان های سپیدار، پاتاوه برای خدمت رسانی به کودکان روستایی حرکت خویش را آغاز می کنند و درهای شعبه کانون زبان ایران در شهرستان گچساران این استان هم به روی علاقه مندان به فراگیری زبان های خارجی گشوده می شود.
گشایش نگارخانه آفرینش در اداره کل کانون استان گیلان و آغاز فعالیت نخستین آسمان نمای دیجیتال ثابت و گالری عکس در کانون استان چهارمحال و بختیاری از دیگر برنامه های پیشبینی شده در هفته ی ملی کودک است.
در عین حال افتتاح کانکس تجهیز شده با عنوان «پیک امید» برای خدمات رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان مناطق کم برخوردار روستاهای صدرآباد و حسن آباد در استان یزد هم از جانب کانون در این هفته صورت می گیرد.
برنامه های هفته ملی کودک سال ۱۳۹۹ از روز ۱۲ مهر با شعار «آینده را باید ساخت» و با محوریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع می شود و تا روز ۱۷ مهر ۱۳۹۹ به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/07/17
13:40:38
1326
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , تولید , خدمات , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی