به زودی به صورت برخط؛

دوره آموزشی سواد اقتصادی توسط كانون پرورش فكری

دوره آموزشی سواد اقتصادی توسط كانون پرورش فكری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان به زودی دوره برخط (آنلاین) سواد اقتصادی را ویژه كودكان و نوجوانان برگزار می نماید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، دوره آموزشی «سواد اقتصادی» که از سال ۹۸ توسط معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دستور کار اجرا قرار گرفته بود، به زودی و طی روزهای مهرماه در چارچوب یک برنامه برخط در فضای مجازی انجام می شود.
با توجه به اهمیت آشنایی کودکان با مفاهیم اقتصادی پایه ای همچون هنر انتخاب و تصمیم گیری صحیح در زندگی شخصی، نحوه ی کنش و واکنش عوامل اقتصادی و تأثیر آن بر روند کلی اقتصاد و جامعه و نقش آن در تمام عرصه ها و ابعاد زندگی فردی و اجتماعی، این دوره انجام می شود.
این دوره مبتنی بر مطالعه علمی با حضور کارشناسان باتجربه و در امتداد مهارت های خوب زندگی کردن، برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.
همچنین با مد نظر قرار دادن مبانی علمی مفاهیم اقتصادی و برمبنای کارهای فرهنگی، هنری، ادبی و علمی کانون، پس از بررسی طرح های گوناگون دو جلد کتاب با عنوان «کتاب کار سواد اقتصادی و مالی» برای دو گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۵ سال طراحی شده است.
این دوره آموزشی از ۱۹ مهر تا ۳۰ آذر روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۳ به صورت برخط (آنلاین) انجام می شود.

1399/07/23
13:52:14
5.0 / 5
1372
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی