راه اندازی ۳ بخش خبری ویژه انتخابات

راه اندازی ۳ بخش خبری ویژه انتخابات به گزارش دست و هنر رادیو «انتخابات» با رویکرد تبیینی، تحلیلی و اطلاع رسانی و با شعار «حضور پرشور، انتخاب درست» از ۲۶ اردیبهشت ماه فعالیت خویش را آغاز می کند و با سه بخش خبری مشروح درمورد اخبار انمتخابات همراه خواهد بود.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، رادیو انتخابات که در زمره رادیوهای مناسبتی قرار می گیرد، به مدت یک ماه راه اندازی خواهد شد و تلاش می کند در چارچوب های متعدد برنامه سازی، مسائل مختلف در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.
این شبکه همینطور نگاه ویژه ای به مباحث اقتصادی دارد که دغدغه این روزهای مردم است.
تشریح برنامه های عرضه شده در بستر انتخابات ۱۴۰۰ و معرفی کارنامه کاندیداهای ریاست جمهوری همچون اقدامات در رادیو انتخابات است.
رضا کوچک زاده، مدیریت رادیو انتخابات را عهده دار است. این شبکه به صورت ۲۴ ساعته و تصویری از یکشنبه ـ ۲۶ اردیبهشت ـ تا ۲۸ خرداد بر روی موج «اف. ام» ردیف ۵/ ۹۵ مگاهرتز آغاز به کار می کند.
شنوندگان می توانند از راه برنامه کاربردی ایرانصدا، ضمن شنیدن و دیدن برنامه های این شبکه از دیگر امکانات این برنامه کاربردی هم استفاده کنند.
شنوندگان رادیو انتخابات در سه بخش خبری مشروح از آخرین اخبار انتخابات آگاه می شوند. این بخش های خبری در ساعتهای ۹ صبح، ۱۵ عصر و ۲۰ پخش خواهند شد.
همینطور پایگاه اینترنتی www.radioentekhabat.ir عرضه کننده آخرین اخبار انتخاباتی است و سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ هم در راه تعامل بیشتر با شنوندگان در نظر گرفته شده است.1400/02/17
18:00:14
0.0 / 5
279
تگهای خبر: اینترنت , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی