شروع ثبت نام رویداد فرنوی شخصیت پردازی

شروع ثبت نام رویداد فرنوی شخصیت پردازی دست و هنر: ثبت نام نخستین عنوان از سلسله رویدادهای فرنو، با عنوان فرنوی شخصیت پردازی جهت پشتیبانی از ایده های نوین شخصیت پردازی برای شروع مسیر بازارپردازی از 11 اردیبهشت شروع شد.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، مبتنی بر رویکردهای صندوق نوآوری و شکوفایی بمنظور پشتیبانی از رشد و توسعه اقتصاد کسب و کارهای دانش بنیان، سلسله رویدادهای متنوعی همانند دوشنبه های استارت آپی و پیوند به اجرا درآمده است. دراین راستا با هدف پشتیبانی از رشد و توسعه اقتصاد کسب وکارهای خلاق و دانش بنیان فرهنگی، سلسه رویدادهای پیوند با نمانام «فرنو» و با محوریت حوزه های مختلف صنایع فرهنگی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی از خرداد سال 1400 برگزار خواهد گردید.
رویدادهای فرنو، محلی برای بهم رسانی فعالان حوزه های مختلف صنایع فرهنگی با مجموعه های توسعه دهنده کسب و کارهای فرهنگی همانند مراکز نوآوری، شتابدهنده ها، فرشتگان سرمایه گذاری و تهیه کنندگان ارشد فرهنگی است که در آن، ایده ها و طرح های نوین فرهنگی به توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی ارائه (پیچ) می شود.
مهمترین هدف از برگزاری سلسله رویدادهای فرنو، ایجاد زمینه مناسب برای شکل دهی سازوکارهای مشارکت در مالکیت معنوی ایده ها و طرح های فرهنگی درخلال فعالان فرهنگی و توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی بمنظور ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی است. برهمین اساس، شعار رویدادهای فرنو، محلی برای ایده پردازان نوین فرهنگی، برای حرکت در تحقق بازارپردازی فرهنگی انتخاب شده است.
توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در سلسله رویدادهای فرنو و بهره مندی از خدمات حمایتی و مربی گری، مدل کسب وکار بازارپردازی فرهنگی را مطابق با اصول استاندارد آماده سازی کرده و خودرا برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می کنند.
براین اساس، دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، با هم گراسازی ظرفیت های فرهنگی موجود در سازمان تبلیغات اسلامی، در حال برنامه ریزی جهت طراحی بسته های حمایتی با هدف راهبری بهم رسانی های فعالان فرهنگی، توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی و سرمایه گذاران فرهنگی می باشد.

با توجه به اینکه شخصیت پردازی، مبنای بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی است. براین اساس، نخستین عنوان از سلسله رویدادهای فرنو، با عنوان فرنوی شخصیت پردازی جهت پشتیبانی از ایده های نوین شخصیت پردازی برای شروع مسیر بازارپردازی در نظر گرفته شده که ثبت نام آن از 11 اردیبهشت با مراجعه به وب سایت dalan.farhangbonyan.ir/farno-char شروع شده و در 18 خردادماه رویداد فرنوی شخصیت پردازی برگزار خواهد گردید.
در رویداد فرنوی شخصیت پردازی، فعالان فرهنگی شامل خالقان و توسعه دهندگان شخصیت، تولیدکنندگان پویانمایی، برنامه های عروسکی، بازی های ویدئویی، ناشران کتاب های تصویری و سایر مجموعه هایی که در حوزه طراحی شخصیت و شخصیت پردازی می توانند در قالب تیم های چند نفره در این رویداد شرکت کنند.
توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی به ویژه تهیه کنندگان ارشد فرهنگی با شرکت در ارائه های این رویداد، پایه و بنای اصلی توسعه کسب وکار بازارپردازی را مبتنی بر انتخاب شخصیت محوری صورت می دهند و در ادامه با حضور در رویدادهای فرنو در حوزه های بازی های ویدئویی و کتاب تعاملی؛ بازی، اسباب بازی و عروسک ؛ پویانمایی و وب سریز و نوشت افزار، بسته کسب وکار فرهنگیِ بازارپردازی را نهایی می نمایند.
در نهایت جشنواره بازارپردازی تهران بعنوان نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی در آبان ماه 1400 بعنوان دوشنبه استارت آپی فرهنگی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی به اجرا در خواهد آمد.منبع:

1400/02/19
15:32:15
0.0 / 5
316
تگهای خبر: اسباب بازی , بازی , تولید , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی