طی نامه ای اعلام شد؛

تقدیر رئیس سازمان تبلیغات از وزیر ارشاد

تقدیر رئیس سازمان تبلیغات از وزیر ارشاد دست و هنر: حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نامه ای از وزیر ارشاد بابت احیای نظام رده بندی اسرا در بازی های کامپیوتری تشکر کرد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نامه ای از سیدعباس صالحی وزیر ارشاد بابت احیای نظام رده بندی اسرا دربازی های کامپیوتری تشکر کرد.
متن این نامه به شرح زیر است:
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی در ماه مبارک رمضان، چنانچه مستحضرید بنا بر جزء ۱ ماده ۳ سند «سیاست های حاکم بر برنامه ملی بازی های کامپیوتر ای» مصوب سال ۱۰ / ۱۲ / ۱۳۹۴ شورای عالی فضای مجازی، کلیه بازی های کامپیوتری داخلی و خارجی برای انتشار در کشور می بایست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (بنیاد ملی بازیه ای کامپیوتر ای) مجوز دریافت نمایند.
متأسفانه بعد از اجرای این مصوبه برای یک دوره کوتاه، در سال ۱۳۹۵، بنا بر نظر مدیرعامل پیشین بنیاد و برخلاف اساسنامه بنیاد و مصوبه فوق الذکر، رویه ستاندن مجوز پیشینی به مجوز نشر پسینی تغییر نمود و این مجوز پسینی نیز به کلی کنار گذاشته شد. این تغییر رویه منجر گردید تا اجرای نظام رده بندی اِسرا که با دسترسی بنیاد در فروشگاه های برنامک اجرا می شد، از طرف این سکوها با اختلال مواجه شود.
بر اساس گزارش های واصله، از دیماه سال گذشته، بنیاد ملی بازی های کامپیوتری مجدداً رویه ارائه مجوز انتشار را در دستور کار قرار داده و در تعامل با بازی سازان و ناشران، تلاش دارد تا مصوبه شورای عالی را اجرائی و اساسنامه خودرا احیا کند. پس بدینوسیله مراتب تشکر و حمایت خودرا از مساعی باارزش حضرتعالی و مدیرعامل محترم بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در احیای این مهم و حرکت در راه کاهش ولنگاری فضای مجازی کشور ابراز می کنم و توفیقات بیش از پیش را برای شما از درگاه احدیت خواستارم.منبع:

1400/02/28
14:06:38
0.0 / 5
352
تگهای خبر: بازی , فرهنگ , فروشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی