فرنو بازی، اسباب بازی و عروسك به مرحله تكمیل طرح ها رسید

فرنو بازی، اسباب بازی و عروسك به مرحله تكمیل طرح ها رسید در ادامه رویدادهای پیوند صنایع فرهنگی رویدادهای تخصصی فرنو با عنوان فرنو بازی، اسباب بازی و عروسک فراخوان داد و الان این رویداد به مرحله تکمیل طرح ها رسیده است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، با هدف ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی (مرچندایزینگ)، برگزاری سلسله رویدادهای پیوند صنایع فرهنگی با عنوان رویدادهای تخصصی فرنو (فرهنگی نوین) با همکاری مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و بنیاد سپهر انقلاب اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در دستور کار قرار گرفت که نخستین رویداد با عنوان فرنو شخصیت پردازی در تیرماه برگزار شد.
در همین راستا، ثبت نام دومین رویداد از سلسله رویدادهای تخصصی فرنو با عنوان فرنو بازی، اسباب بازی و عروسک از شروع تیرماه ۱۴۰۰ شروع و در ۲۰ تیر به پایان رسید. در طول این مدت ۲۸ تیم و فعال فرهنگی در زمینه های بازی، اسباب بازی و عروسک، مبادرت به ثبت نام کردند.
پس از اتمام مهلت ثبت نام، مرحله اول رویداد شامل برگزاری دوره آموزش در قالب کارگاه مقدماتی به مدت تقریباً ۸ ساعت در سرفصل های مبانی بازارپردازی، آشنایی با مفاهیم استارت آپ و اکوسیستم کارآفرینی، طراحی مدل کسب وکار و نحوه ارائه به سرمایه گذار در مدت زمان ۲۲ لغایت ۲۴ تیرماه توسط اساتید مجرب در این عرصه برگزار و در ایام ۲۶ و ۲۷ تیرماه، دوره مربی گری مقدماتی برای تیم ها توسط اساتید دوره کارگاه مقدماتی به انجام رسید. بعد از تکمیل دوره آموزش، تمامی تیم های شرکت کننده در دوره آموزشی، در ایام ۲۷ و ۲۸ تیر، طرح های خودرا به اساتید کارگاه مقدماتی ارائه و در روز ۲۸ تیرماه، غربالگری تیم های ثبت نامی انجام گردید.
مبتنی بر غربالگری انجام شده، ۱۱ تیم به مرحله دوم رویداد؛ دوره تکمیل طرح ها (پیچ)، وارد شدند که در دوره زمانی ۲۹ لغایت ۳۱ تیر، بخش اول این دوره؛ کارگاه پیشرفته توسط مربیان معرفی شده در رویداد درحال اجرا می باشد. اسامی ۱۱ تیم انتخاب شده برای دوره دوم رویداد عبارتند از:
بازی مازی / خیال بازی / لالامی
ویرا تویز / منو / خاشوک
پوکولیا / فندقی / ستایش سبحان
چوبین / فکرانه
۱۱ تیم انتخاب شده، در بخش دوم از دوره تکمیل طرح ها (پیچ)؛ دوره مربی گری اول از ۲ لغایت ۵ مردادماه قرار خواهند گرفت که در این مرحله، مربیان رویداد، خدمات مربی گری تخصصی به تیم ها ارائه خواهند داد.
لازم به تاکید است مربیان رویداد عبارتند از:
- آقای غلامرضا هریک دیزجی (رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران)
- آقای علیرضا لولاگر (مدیر بازی های رومیزی انتشارات هوپا)
- آقای حامد تأملی (عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی و مدیر مرکز نوآوری بازی-یادگیری دانادل)
- آقای حجت ا… ناظری (معاون نمایش های کودکان و نوجوان مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری)
در پایان، تیم های انتخاب شده بعد از دوره مربی گری اول، در تاریخ ششم مردادماه، وارد مرحله سوم رویداد؛ پیش ارائه طرح ها می شوند که در سامانه برگزاری جلسات آنلاین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد گردید.

1400/05/06
09:20:19
0.0 / 5
204
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی