امروز با حضور فرمانده بسیج

بازی مختار فصل قیام رونمایی گردید

بازی مختار فصل قیام رونمایی گردید بازی مختار فصل قیام دومین اثر از سه گانه سفیر عشق با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونمایی گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان، مراسم رونمایی از بازی «مختار؛ فصل قیام» قبل از ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج، مهدی جعفری جوزانی مدیرعامل مؤسسه منادیان و تهیه کننده بازی مختار و تعدادی از مسؤلان در سازمان بسیج برگزار شد.
سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این مورد در خصوص این که ملت بزرگ ایران دارای سرگذشت افتخار آمیزی است، اظهار داشت: مهم ترین جلوه این سرگذشت، عمق فرهنگ و هنر تعالی بخش این ملت افتخارآفرین است.
وی افزود: تلاش بیگانگان بخصوص نظام سلطه بر این است که این جلوه های بزرگ ملت را کوچک بشمارند یا در نزد بخشی از مردم که امکان دارد از این ظرفیت ها آگاهی کمتری داشته باشند سخیف جلوه دهند، اما حقیقتاً ما در تمام حوادث کشور بخصوص تاریخ تشیع هزاران مبحث داریم که می تواند مورد استفاده هنرمندان قرار گیرد؛ ما باید بر گنجینه تمام نشدنی تاریخ تشیع و تاریخ ایران اسلامی تاکید و تمرکز نماییم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اشاره کرد: حتما یکی از رسالت های بسیج این است که مسیر پیش رو را به خوبی بشناسد و جهت استفاده جوانان خلاق تمام پشتیانی های خویش را به میدان بیاورد، ما هنوز ظرفیت هایی داریم که نتوانسته ایم از آنها به خوبی استفاده نمائیم.
وی بیان نمود: از تمام بسیجیان که دستی در کار دارند، درخواست می کنم تا وارد کار شوند و نگران پشتبانی ها نباشند، امروز فناوری ارتباطات و پیشرفت در عرصه ارتباطات ظرفیت های زیادی را در اختیار ما قرار داده است.
سردار سلیمانی با اعلان اینکه در هفته بسیج از بازی سردار سلیمانی رونمایی خواهد شد، اظهار داشت: ما نباید به تعداد کمی از آثار فاخر اکتفا نماییم، بلکه باید با همین نگاه تعداد تولیدات را افزایش دهیم، یکی از نیازهای جوانان و نوجوانان پر کردن اوقات فراغت است، ما در بعد نشاط و تفریحات سالم محورهای گوناگونی داریم که یکی از آنها بازی کامپیوتری همچون مختار است.
وی در ادامه تاکید کرد: روحیه جهادی و جهش در پیشرفت باید ملاک عمل جوانان نوآور و خلاق قرار گیرد و ما هم هدایت و حمایت می نماییم و از ظرفیت های خود به هر میزان که لازم باشد در اختیار این جوانان قرار می دهیم.
وی اضافه کرد: بنگاه های دروغ پراکنی همچون بی بی سی در سال صدها میلیون دلار هزینه می کنند تا اکاذیب را در رسانه هایشان منعکس کنند، کمک به جوانان برای ساخت تولیدات فاخر یکی از مسیرها برای پاسخگویی به القائات دروغ دشمن ضد ایران است.
سردار سلیمانی اشاره کرد: ما پاسدار ارزش های والای ملت ایران هستیم و همه مقدورات بسیج در خدمت مجموعه های جوان و نوآور کشور قرار خواهد گرفت.*سهم قابل قبول بسیج در حوزه تولیدات فضای مجازی
در ادامه مسلم معین، رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم رونمایی بازی «مختار؛ فصل قیام» گفت: بازی فاخر کامپیوتری مختار از سه گانه سفیر عشق امروز رونمایی خواهد شد.
وی اضافه کرد: شاید طی یکی دو سال قبل از نقش آفرینی های مؤثر بسیج در میادین مختلف هم در حوزه شعائر اسلامی هم خدمات اجتماعی بخصوص در کرونا زیاد شنیده اید و لمس کرده اید، ریشه این بروز و ظهورهای بیشتر از پیش نگاه راهبردی و نشأت گرفته از شناخت خاصیت و ماهیت بسیج از جانب سردار سلیمانی است،
همچون این که بسیج بزرگترین مجموعه مردم نهاد دنیاست و با بهره گیری از ظرفیت های مردمی کارهایی شبیه به افسانه را در مدت زمان محدودی انجام می دهد.
معین اشاره کرد: در حوزه فضای مجازی هم به تبعیت از همین راهبرد تمام تمرکز بسیج استفاده از ظرفیت های مردمی بوده است.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج اظهار داشت: امروز بیشتر از ۳۲ میلیون نفر در حوزه بازی ها مشغول هستند، به همین جهت برنامه ریزی ویژه ای اتفاق افتاده تا طی مدت کوتاهی سهم قابل قبولی در حوزه تولیدات فضای مجازی بخصوص بازی های کامپیوتری داشته باشیم.*به زودی عرضه بین المللی بازی مختار هم آغاز خواهد شد
در ادامه عماد رحمانی کارگردان بازی «مختار؛ فصل قیام» گفت: بعد از طرح ایده سفیر عشق و کوشش برای تولید یک سه گانه، تمام تمرکز ما روی پروژه ها قرار گرفت.
وی اضافه کرد: تلاش ها در امتداد بهبود مسائل فنی صورت گرفت، ضمن این که سعی کردیم تا در حوزه محتوایی با اضافه کردن لوکیشن مکه ماجرا را بهتر پیش ببریم.
رحمانی با ذکر خاطره ای اظهار داشت: زمانی که نخستین بار ایده را مطرح کردم آقای جعفری بعنوان تهیه کننده اعلام نمودند من حتی اگر لازم باشد ماشینم را می فروشم تا پای این کار بایستم، همگی معتقد بودیم امام حسین (ع) در این راه همراه ما خواهد بود و خدا را شاکریم که این صورت گرفت. وی اشاره کرد: بزودی عرضه بین المللی بازی مختار هم آغاز خواهد شد. درانتها مراسم، رونمایی از بازی مختار؛ فصل قیام با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج، مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی، مهدی جعفری مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان و عماد رحمانی کارگردان بازی مختار؛ فصل قیام انجام شد. گفتنی است؛ این بازی؛ دومین نسخه از سه گانه «سفیر عشق» شمرده می شود که روایتگر قیام مختار ثقفی از سلول های ابن زیاد تا سفر به مکه و آغاز قیام و پیروزی آن است.


منبع:

1400/07/10
09:00:44
0.0 / 5
182
تگهای خبر: آثار , بازی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی