با همكاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای؛

مقالات بخش بازی های دیجیتال داوری می شود

مقالات بخش بازی های دیجیتال داوری می شود دست و هنر: مقالات بخش بازی های دیجیتال در سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری با همکاری معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی های کامپیوتری داوری می شوند.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، «بازی های کامپیوتری چالش ها و فرصت ها» بعنوان یکی از دو محور ویژه سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری در نظر گرفته شده است و معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی های کامپیوتری برای داوری مقالات این بخش، با دبیرخانه کنفرانس همکاری می کند.
نقش بازی های کامپیوتری در بزهکاری، نقش بازی های کامپیوتری در بزه دیدگی، نقش بازی های کامپیوتری در ارتقا سواد رسانه ای، پاندمی کووید ۱۹ و بازی های کامپیوتری، نقش بازی های کامپیوتری در ترویج فرهنگ اسلامی، رویکرد حقوق بین الملل نسبت به بازی های کامپیوتری، رویکرد حقوق داخلی نسبت به بازی های کامپیوتری و سایر موضوعات در رابطه با بازی های کامپیوتری از محورهای بخش بازی های دیجیتال در این کنفرانس است.
آخرین مهلت ارسال مقاله جهت شرکت در این کنفرانس ۳۱ فروردین است. علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر در حوزه نحوه برگزاری و ارسال اثر به این کنفرانس را اینجا ببینند.


منبع:

1401/01/25
13:23:06
0.0 / 5
160
تگهای خبر: بازی , دیجیتال , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی