اجرای برنامه های كاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ در گیلان

اجرای برنامه های كاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ در گیلان دست و هنر: در اولین روز از هفته میراث فرهنگی، كاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 در لاهیجان مورد استقبال پرشور و صمیمی مسئولین و مردم گیلان قرار گرفتند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، در این راستا برنامه ای از جانب اداره كل میراث فرهنگی گیلان ترتیب داده شده بود كه در این برنامه كه گروه های نمایشی آذربایجانی و گیلانی حضور داشتند.
كاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 با هدف جریان سازی این رویداد فراملی و پشتیبانی از كالای ایرانی، گروهی متشكل از هنرمندان و صنعتگران آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در همه مناطق كشور هدایت شدند و به معرفی جاذبه های گردشگری و صنایع دستی در دو استان پرداختند.
این كاروان علاوه بر معرفی ظرفیت های گردشگری و عرضه سوغات و صنایع دستی تبریز و استان آذربایجان شرقی، با اجرای برنامه توسط گروه های هنری و موسیقی محلی آذربایجان شرقی در جمع گردشگران و شهروندان شهرهای مختلف، فرهنگ غنی و فولكلور(فرهنگ مردم) آذربایجان را معرفی می كند.
در تدوام این حضور، كاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 روز دوشنبه 24 اردیبهشت با حضور در شهر زیبای لاهیجان از جاذبه های گردشگری این شهر بازدید و در ادامه به اجرای نمایش های آئینی و بومی و صنایع دستی پرداختند.
برگزاری این رویداد فرهنگی می تواند زمینه را برای معرفی دقیق تری از موقعیت های كمتر شاخته شده كشورمان را فراهم می كند در نتیجه سبب توسعه گردشگری بخصوص در زمان های غیر پیك پیك سال و به ارتقای سفر را به دنبال خواهد داشت.
كاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ بعد از اجرا در لاهیجان، از آستارا خارج خواهند شد و روز سه شنبه 25 اردیبهشت با ورود به استان اردبیل، در ورودی منطقه نمونه گردشگری شورابیل رأس ساعت ۱۶ به اجرای برنامه خواهند پرداخت.


1397/02/25
14:50:23
5.0 / 5
4484
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی