تفاهم نامه میان كارگروه مد و لباس و دانشگاه فنی وحرفه ای

تفاهم نامه میان كارگروه مد و لباس و دانشگاه فنی وحرفه ای دست و هنر: شناسایی وضع موجود دانشگاه، رشته های مرتبط و برنامه های درسی حوزه طراحی لباس و پارچه مورد ارزیابی قرار گرفت.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، جلسات مقدماتی برای بررسی مفاد و بندهای تفاهم نامه كاری بین كارگروه ساماندهی مد و لباس و دانشگاه فنی و حرفه ای كشور برگزار می شود، در نخستین جلسه مشترك دبیران بخش علمی دانشگاهی و صنعت كارگروه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و مدیر ارتباط با صنعت این دانشگاه، برگزار گردید.
شناسایی وضع موجود دانشگاه، رشته های مرتبط و برنامه های درسی حوزه طراحی لباس و طراحی پارچه مورد ارزیابی قرار گرفت.
در نخستین جلسه با حضور صالحی عمران ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد، مواردی چون بررسی زمینه های همكاری و مشاركت بخش اجرایی دولت و بخش خصوصی و دانشگاه در دستور كار قرار گرفت.
در این جلسه صالحی عمران با اشاره به اینكه فراهم آوردن اقدامات لازم برای نزدیكی نگاه ها و دیدگاه های آكادمی در دانشگاه به حوزه دولت و جامعه و بخش اجرایی واحدهای صنفی باید در اولویت قرار گیرد، اظهار داشت: تشكیل كارگروه برای بررسی وضع موجود در شرایط حاكم برای رسیدن به یك تفاهمنامه مشترك، ضروری می باشد.
در این جلسه موضوعاتی چون ارتقای توانمندی های مدرسان و اساتید، رشد و تقویت ایده پروری و نوآوری و بررسی زمینه های مشاركت، بازبینی در برنامه های درسی مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.
جلسات مقدماتی برای تنظیم یك تفاهم نامه جامع كاری بین دانشگاه و دولت ادامه خواهد داشت.


1397/06/06
13:53:12
4467
5.0 / 5
تگهای خبر: دانشگاه , طراحی , لباس , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی