اعلام آمار تماشاگران تئاتر

اعلام آمار تماشاگران تئاتر دست و هنر: سالن های اداره كل هنرهای نمایشی آمار تماشاگران خویش را تا ۱۸ شهریور ماه اعلام نمودند.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر كه بعد از جشنواره نمایشهای عروسكی با سه نمایش كار خویش را شروع كرده بود تعداد تماشاگران این سه نمایش را تا ۱۶ شهریور ماه به این شرح اعلام نموده است:
نمایش «رویای شب تابستان» به كارگردانی مریم كاظمی در ۶ اجرا میزبان ۲۲۳۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۹۸ بلیت تمام بها، ۶۶۴ بلیت نیمبها، ۵۶۱ بلیت تخفیف دار و ۵۱۵ بلیت میهمان عرضه شده است. این نمایش ۵۲۱ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال در گیشه دارد.
نمایش «مرگ و پنگوئن» به كارگردانی پیام دهكردی هم در ۶ اجرایی كه تا ۱۶ شهریور داشته میزبان ۶۲۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۹۱ بلیت تمام بها، ۱۸۴ بلیت نیم بها، ۱۰۵ بلیت تخفیف دار و ۱۴۹ بلیت میهمان عرضه شده كه مبلغ گیشه اش را به ۱۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال رسانده است.
نمایش عند از مطالبه به كارگردانی سامان خلیلیان هم كه تا ۱۶ شهریور ماه ۴ نوبت روی صحنه رفته بوده میزبان ۱۵۳ تماشاگر شده است. برای این نمایش ۳۱ بلیت تمام بها، ۵۶ بلیت تخفیف دار و ۶۶ بلیت میهمان عرضه شده و مبلغ گیشه ۲۲ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال ثبت شده است.
تماشاخانه سنگلج كه در شهریور ماه میزبان نمایش عبدل میمون لات پا كوتا به كارگردانی كهبد تاراج بود در ۱۹ اجرای این اثر میزبان ۱۶۳۵ تماشاگر شده است. برای این نمایش ۶۴ بلیت تمام بها، ۸۴۷ بلیت تخفیف دار و ۱۴۴ بلیت نیم بها و ۵۸۰ بلیت میهمان عرضه شده است. این نمایش با گیشه ۱۶۸ میلیون ریال پایان یافت.
در تالار هنر هم دو نمایش پدرآن به كارگردانی مهدی فرشیدی سپهر و شاپرك ها در خیابان به كارگردانی ناصر آویژه روی صحنه بودهاند كه تعداد تماشاگران هر نمایش به تفكیك اعلام شده است.
نمایش شاپركها در خیابان به كارگردانی ناصر آویژه طی دو هفته اجرایی كه در تالار هنر داشته میزبان ۸۰۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۹۸ بلیت تمام بها، ۱۶۷ بلیت نیم بها و ۳۳۹ بلیت میهمان عرضه شده كه در مجموع گیشه ۶۸ میلیون و ۶۷۰ هزار ریال برای آن ثبت شده است.
نمایش پدرآن به كارگردانی مهدی فرشیدی سپهر هم در این بازه زمانی میزبان ۷۱۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۶۴ بلیت تمام بها، ۲۱۹ بلیت نیم بها و ۲۰ بلیت تخفیف دار و ۲۱۱ بلیت میهمان عرضه شده است.
گیشه این نمایش هم ۶۹ میلیون ۹۳۰ هزار ریال ثبت شده است.1397/06/21
13:57:24
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: جشن , جشنواره , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی