پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی فراخوان داد

دعوت از فعالان اسباب بازی جهت شركت در نمایشگاه ترویجی

دعوت از فعالان اسباب بازی جهت شركت در نمایشگاه ترویجی دست و هنر: فراخوان پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی و نمایشگاه ترویجی بازی از طرف اداره كل سرگرمی های سازنده و بازی های كامپیوتری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان منتشر گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی از تمامی سازمان ها، نهادها، شركت ها، موسسه ها و سازمان های دولتی و مردم نهاد ارائه دهنده خدمات بازی محور دعوت كرده تا در این نمایشگاه شركت نمایند.
هم چنین بر طبق این فراخوان فعالان حوزه مشاوره بازی، بازی درمانی، آموزش بوسیله بازی، برگزاركنندگان مسابقات و رویدادهای مرتبط، مدارس و مهدكودك های بازی محور، موزه های اسباب بازی و شتاب دهنده ها «استارت آپ» هایی كه در ترویج و آموزش بازی برای كودكان و نوجوانان فعالیت می نمایند، نیز می توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی با شعار «تمرین زندگی» از ۷ تا ۱۳ دی ماه در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون در خیابان حجاب تهران انجام می شود.
پیش ثبت نام شركت در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی از روز ۲۰ مهر در تارنمای پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی به نشانی www.playpromotion.ir شروع می شود و تا روز ۱۱ آبان ماه ادامه خواهد داشت.
علاقه مندان برای آگاهی بیشتر از شرایط و مقررات فراخوان می توانند به پایگاه خبری كانون پروش فكری كودكان و نوجوانان به نشانی: www.kanoonnews.ir بازگشت كنند و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۰۵۲۲۹ در ایام كاری از ساعت ۹ تا ۱۷ تماس بگیرند.


منبع:

1398/07/24
23:31:58
5.0 / 5
4153
تگهای خبر: آموزش , اسباب بازی , بازی , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی