برنامه های نوروزی رادیو ایران ادامه دارد

برنامه های نوروزی رادیو ایران ادامه دارد دست و هنر: مدیر رادیو ایران اعلام نموده است، برنامه های نوروزی این شبكه تا 20 فروردین ماه ادامه خواهد داشت و مقرر است برنامه جدیدی در امتداد همدلی و مشاركت در برنامه های مقابله با كرونا، از هفته آینده از این شبكه به روی آنتن برود.


به گزارش دست و هنر به نقل از شبكه رادیویی ایران، مدیر رادیو ایران اظهار داشت: «بهار مهربانی»در راستای همدلی و مشاركت در برنامه های مقابله با كرونا، به كنداكتور رادیو ایران افزوده خواهد شد.
محمد جعفر محمد زاده- مدیر رادیو ایران، با بیان این خبرگفت: باتوجه به تمدید شرایط ویژه برای مقابله با كرونا و برای همراهی با مردم در ایام در خانه ماندن و كمك به گذران مطلوب اوقات فراغت همراهان رادیو ایران و برمبنای تدابیر اتخاذ شده از طرف معاونت صدا برنامه های نوروزی رادیو ایران كه بیشتر جنبه تفریحی، سرگرمی و اطلاع رسانی از شرایط فعلی كشور است تا بیستم فروردین ادامه خواهد داشت.

وی اضافه كرد: مضاف بر این هفته آینده یك برنامه زنده با عنوان "بهار مهربانی" كه مردم را به همدلی و مشاركت در برنامه های مقابله با شرایط كرونایی دعوت و همراهی می كند، به كنداكتور رادیو ایران افزوده خواهد شد كه از شنبه بعدازظهر پخش خواهد شد.
منبع:

1399/01/15
13:02:37
5.0 / 5
3317
تگهای خبر: سرگرمی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی