توضیحات تهیه كننده مثل ماه درباره ویدئوی حاشیه ساز

توضیحات تهیه كننده مثل ماه درباره ویدئوی حاشیه ساز دست و هنر: انتشار بخش کوتاهی از ویژه برنامه افطار شبکه سه در قالب یک ویدئو و به کار بردن عبارتی طنز از طرف مجری درباره معلولان، در ساعات اخیر واکنش های انتقادی برخی بیننده ها و کاربران فضای مجازی را به همراه داشته است؛ این در حالیست که تماشای ویدئوی کامل این برنامه، حاکی از این است، جمله ای که توسط مجری به کار برده می شود، در حقیقت تکرار همان عبارتی است که ابتدا توسط هنرمند معلول که میهمان برنامه بوده، استفاده شده است.


هادی آشتیانی ـ تهیه کننده برنامه «مثل ماه» ـ در گفت و گویی با ایسنا درباره حاشیه ای که در ساعات اخیر گریبانگیر این برنامه شد، با اعلان اینکه از دو وجه می توان به این مساله پرداخت، اظهار نمود: وجه اول اینکه، دوستانی که این ویدئو را منتشر نمودند و به موضوع دامن زدند، حتما غرض ورزی داشتند و شیطنت رسانه ای کردند و اینکه دنبال اهداف دیگری بودند تا اینکه واقعا بخواهند از جامعه معلولان دفاع کنند. مطلب دوم اینکه خوب است یاد بگیریم قضاوت را زمانی انجام دهیم که تمام و کمال یک موضوع را بررسی نماییم و از صحت و سقم آن مطمئن شویم و بعد قضاوت نماییم.
این تهیه کننده با ابراز تاسف برای آنهایی که زود قضاوت کردند و به برنامه حمله کردند و ناسزا گفتند، اظهار داشت: پیش از شروع برنامه، من با آقای شریعتی (مهمان) برنامه گفت و گویی داشتم و این سوال را پرسیدم که آیا خواهر و برادرشان هم معلول هستند که با همین جواب طنز ایشان موجه شدم. ایشان تاکید نمودند که دوست دارند این شوخی کردن با معلولان هم در این فضا جا بیفتد و هیچ واهمه ای هم از این مساله ندارند. تاسف می خورم برای افرادی که فیلم را بدون هیچ تحقیقی کپی و منتشر نمودند.
در ادامه می توانید ویدئوی کامل این برنامه را مشاهده کنید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1400/02/04
21:09:28
0.0 / 5
438
تگهای خبر: دانلود , فیلم , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی