رد دیداری پرابهام در روزنامه های جهان

رد دیداری پرابهام در روزنامه های جهان شتاب برای آغاز جنگ در اوکراین، کمبود نیروی کار در آلمان و دیدار روسیه و آمریکا در ژنو، مهم ترین عناوین روزنامه های امروز جهان اند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، آلبرت کوچویی در شرح مهم ترین اخبار روزنامه های جهان در روز یکشنبه ـ سوم بهمن ماه ـ آورده است:

شتاب برای جنگشتابی تند برای آغاز یک جنگ در اوکراین، نگاه نخست خیلی از روزنامه های امروز جهان است. اکونومیست در انگلیس نوشت: رئیس جمهوری اوکراین سخت به جو بایدن تاخت که گفته است اگر درگیری جزئی ای در اوکراین رخ دهد، آمریکا، پا پیش نخواهد گذاشت.
آلمان نیروی کار نداردنگاه روزنامه های آلمان همچون دی ولت هم به نبود نیروی کار در آن کشور است. آلمان می گوید، هر سال به چهارصدهزار نیروی کارگر ماهر نیاز دارد. دولت تازه آلمان از این کمبود نیرو یا نیروی ماهر در آن کشور می گوید.

چهارراه سردرگمیروزنامه های جهان، از دیداری پرابهام می نویسند. روزنامه ی انگلیسی دیلی میلی نوشت: دیدار روسیه و آمریکا، در ژنو، همراه با آن، وحشت از آغاز یک جنگ احساس می شود. روسیه از نیروهای ناتو خواست از رومانی و بلاروس، خارج بشوند. این هنگامی است که آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا، بخت خویش را برای آرام سازی اوضاع دو کشور درباره این مورد می آزماید.
یو اس ای تودی روزنامه آمریکا: کامالا هریس تهدید به پاسخگویی، در صورت حمله روسیه به اوکراین کرد.
له رپوبلیکا روزنامه ایتالیا: درگیری در اوکراین بن بستی وحشتناک پدید می آورد.
ال موندو روزنامه اسپانیایی: روزگاری ژنو چهارراه کلیدی راهکارهای جنگ سرد بود. حالا، چهار راه سردرگمی شده است.
در حاشیه خبرهای امروز کوچویی می خوانیم:
معجزه ی ۶ دقیقه کتاب خواندنبخش دانش روزنامه گاردین می گوید: موثرتر از یک لیوان شیرگرم برای خوابی آسوده، شش دقیقه کتاب خواندن است. شش دقیقه مطالعه، قبل از خواب، آسان به نظر می رسد. که چنین هم هست، اما به دنبال آن، خوابی آرام با پرهیز از اضطراب خواهید داشت. به غیر از آن، شما از طریق مطالعه، در کتاب خوانی به پیش خواهید راند. پژوهش دانشگاه لندن در انگلیس می گوید خواندن یک کتاب قبل از خواب، شصت و هشت درصد اضطراب را می کاهد. این در شرایطی است که بسیاری با تماشای فیلم یا گشت در شبکه های اجتماعی، به دنبال یافتن خوابی آرام هستند و این اقدامی بی حاصل است.
منبع:

1400/11/03
23:55:46
0.0 / 5
280
تگهای خبر: دانشگاه , فیلم , كتاب , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی